Knygos "Vilkolakiukas Dolfas" recenzija:

    • Dolfas – paprastas berniukas, gyvenantis geriausio draugo Timio šeimoje. Savo tėvų jis nepamena, bet čia jaučiasi laimingas ir mylimas. Vieną dieną jam sueina septyneri... ir viskas pasikeičia.
      Kaip nuslėpti, kad per mėnulio pilnatį virsti vilku? Kad tau užauga kailis ir atsiranda nasrai? Kaip susivaldyti nekrimstelėjus geriausio draugo mamai? Kas suvalgė kaimynę ir ką jos vaiduoklis veikia prie durų? Kas atsiuntė atviruką su vilku? Kas tas keistas nepažįstamasis parke, kuris, atrodo, viską žino? Jei tiesa išaiškėtų... Dolfas tikriausiai netektų šeimos ir geriausio draugo.
      Įveikęs daugybę sunkumų, berniukas netikėtai suvokia, kad būti vilkolakiu gal nėra taip ir blogai...

    Skaitytoja Austėja: ,,šią knygą aš nusipirkau mokykloje. Tą dieną į mokyklą atvažiavo ,,Nieko rimto” leidykla. Kai pamačiau šią knygą, iškart užsinorėjau ją nusipirkti. Mane sužavėjo knygutės iliustracijos. Spalvotas ir linksmas viršelis vertė ją perskaityti ir sužinoti visus mažojo Dolfo nuotykius. Šioje knygelėje pasakojama, kaip per savo septintąjį gimtadienį Dolfas pavirto mielu pūkuočiuku vilkolakiu. Šią knygą be galo rekomenduočiau perskaityti visiems – ir mažiems, ir dideliems. Visus mano bendraamžius tikrai sužavėtų vilkolakiuko istorija ir paskatintų norą perskaityti kitas šios serijos knygeles. Ši knyga yra begalinio džiaugsmo ir linksmų nuotykių, joje daug gražių paveikslėlių, kurie kviečia prisėsti, atsiversti knygą ir persikelti į Dolfo gyvenimą ir nuotykius!”

Knygos "Vilkolakiukas Dolfas" atsiliepimai:


"Augu skaitydamas" draugai: