Knygos "Vienaragio ragas" recenzija:

 • Vieną kartą mergaitė, vardu Harrieta, paklausė savo mamos: o kas gydo drakonus ir vienaragius, kai jie suserga? Jos mama Lindsey Taylor su drauge Suzanne Smith ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Claire Baker ir pasivadinusios Claire Taylor-Smith jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.
  Ženk į ją.

  Ten vėl sutiksi Hetę Bi, kuriai skubiai reikia grįžti į Pasakėnijos karalystę, nes klastingasis kipšų karalius Karigeidis pagrobia vienaragio rago magiškas galias! Tik Hetė gali sutaisyti vaistą, kuris padėtų vienaragiui – bet ar ji spės laiku rasti reikiamus ingredientus?
  Jei myli gyvūnus, jei mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete!

Knygos "Vienaragio ragas" atsiliepimai:

 • Vieną kartą mergaite,vardu Harriet a. Paklause savoury mamos:o kas gydo drakonus ir vienaragius,kai jie suserga? Jos mama Linley Taylor su drauge Suzanne Smith ilgai galvojo,kol suprato-ogi stebuklingu butybiu gyditojai!!!

  Emilija | Paskelbtas 2017-10-25

 • Viena karą mergaitė vardu Harieta paklausė savo mamos.O kas gydo drakonus ir vienaragius.Mama su savo draugėmis ilgai galvojo ir pasakė stebuklingi gydytojai.

  Rusne | Paskelbtas 2017-10-02


"Augu skaitydamas" draugai: