Skolų išieškojimas užsienyje: kada kreiptis?

Jei susidūrėte su nemokiu skolininku, tuomet tikrai žinote, kad pasiteisinimų gali būti labai įvairių, skolininkų fantazija neretai būna neribota. Tačiau kai kuriais atvejais skolininkai ne tik atsisako grąžinti skolą, bet ir po kurio laiko bėga į užsienį, tikėdamiesi tokiu būdu atsikratyti skolos. Tačiau, ar užsienis tikrai gali padėti tokiu atveju? Tikrai ne. Kadangi skolų išieškojimas užsienyje nėra sudėtingesnis nei Lietuvoje, nereikia tikėtis, kad išvykus į užsienį visos skolos nusirašys. Kokiais atvejais naudinga rinktis skolų išieškojimą užsienyje?

Nemokus klientas

Skolų išieškojimas užsienyje praverčia tuomet, kai nemokūs klientai yra arba užsieniečiai, arba išvyksta gyventi į užsienį. Tokiais atvejais naudinga rinktis įmonę, kuri ne tik patars, kaip elgtis, bet ir padės susigrąžinti kiekvieną centą. Dažnai galima pastebėti, jog žmonės nedrįsta kreiptis dėl skolų išieškojimo dėl to, nes pasiskolinta mažesnė suma. Visgi tokiais atvejais skolų išieškotojai kaip tik bando padrąsinti žmonės. Klientai dažnai vengia apmokėti mažas sąskaitas, nes mano, kad tokiu atveju nereikės už tai atsakyti. Pats metas parodyti nemokiems klientams, kad ir mažos sąskaitos yra tokios pat svarbios ir jas būtina apmokėti.

Nesėkmingos investicijos į skolas

Dar viena priežastis, kodėl kai kuriems nesiseka susigrąžinti pinigų iš skolininkų, tai investuojama į rizikingus asmenys, kurie turi daug kreditų ir skolų. Kaip tokiu atveju susigrąžinti skolą? Kreiptis į skolų išieškojimą. Nesvarbu, skolininkas užsienyje ar Lietuvoje, skolų išieškojimas padės susigrąžinti pinigus.

Nesėkmingos investicijos į nekilnojamąjį turtą

Ar pastebėjote, kaip populiaru tapo investuoti į nekilnojamąjį turtą? Šiuo metu galima pastebėti, jog yra nemažai tinklapių, leidžiančių investuoti net ir nedideles sumas į projektus, tikintis nemažos grąžos. Na, tuo tikrai naudojasi kai kurie, kadangi susirenka daug mažų paskolų ir negrąžina jų. Tokiu atveju naudinga iš karto kreiptis dėl skolų išieškojimo, kad būtų galima kuo greičiau susigrąžinti savo dalį. Gaila, jog net ir šiais laikais pasitaiko sukčių, kurie nori pasipelnyti iš kitų ir net neketina grąžinti pinigų.