Feeder valas profesionaliai žūklei

Feeder valai – geras pasirinkimas

Žvejojant didelį dėmesį reikia atkreipti ne tik renkantis meškerę, bet ir jos valą. Valas turi būti pritaikytas žvejojimo tipui, kad nebūtų per silpnas ir pagautas laimikis nenutrūktų. Tad dabar plačiau papasakosime apie feeder valus, kaip juos reikėtų išsirinkti, į ką reikia atkreipti dėmesį ir kur geriausia juos įsigyti?

Feeder valai – kiekvienam atvejui

Yra išskiriami šios pagrindinės feeder valų rūšys:

 1. Carisma feeder valas. Pasižymi atsparumu dilimui. Jo ilgis apie 150 m.
 2. Empire feeder valas. Greitai skęstantis valas, kuris yra apsaugotas nuo UV spindulių, vandens absorbcijos, kuri sumažina valo dilimą. Jo ilgis 150 m.
 3. Feeder valas Carisma. Valas naudojamas žvejybai su tolimais metimais. Jis yra juodos spalvos, o jo ilgis apie 150 m.
 4. Feeder valas Colmic. Šis valas skirtas žvejoti didelėms žuvims. Jis yra labai atsparus trinčiai. Valo ilgis 250 m.
 5. Feeder valas Jaxon. Valas pasižymi stiprumu, taip pat jo savybė ta, kad puikiai laiko mazgus. Jo ilgis 150 m.
 6. Feeder valas Konger Carbomaxx. Šis valas skirtas gaudyti dideles žuvis, todėl jis pasižymi kontroliuojamu tempimu ir labai atsparus trinčiai. Jo ilgis 150 m.
 7. Feeder valas Konger Steelon Carp & Jis taip pat skirtas žvejoti dideles žuvis, yra juodos spslvos ir atsparus dilimui. Jo ilgis 150 m.
 8. Robinson Method Feeder valas. Jis pasižymi stiprumu, atsparus UV spinduliams, sunkiai dylantis ir lengvai skęstantis. Jo ilgis 150 m.
 9. Sanger Range Pro feeder valas. Jis pasižymi tuo, kad greitai skęsta ir yra didelio mazgo stiprumo. Jo ilgis 300 m.
 10. Valas Fiume Premium. Pasižymi stiprumu, sunkiai dylantis. Jo ilgis 130 m.
 11. Valas Mega Baits feeder. Šis valas yra pintas, lengvai skęstantis. Jo ilgis 300 m.
 12. Westline universalus valas. Šis valas pasižymi mazgo stiprumu. Jo ilgis 300 m.

Kaip išsirinkti tinkamą feeder valą?

Kadangi feeder valo rūšių yra labai daug, jį renkantis svarbu atkreipti dėmesį, kokiame vandens telkinyje bus žvejojama žuvis, kokio dydžio ji bus gaudoma ir kokiame gylyje bus užmetama meškerė, pagal tai reikėtų rinktis valo ilgį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kokia žvejybos rūšis bus pasirinkta ir valą reikėtų derinti prie meškerės ritės. Be to, reikia atkreipti dėmesį ar žvejojimui yra reikalingas tamprus valas ar užtenka mažiau tampraus.

zukles reikmenys

Kur įsigyti šios rūšie valus?

Visus anksčiau išvardytus valus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje https://www.zvejojam.lt/ . Norimus valus galėsite įsigyti už labai prieinamą kainą. O kokybė tikrai bus užtikrinta. Tad jei ruošiatės žvejybai, galite nedvejodami užsukti į anksčiau minėtą parduotuvę, kur galėsite rasti ne vien tik kokybiškus valus, bet ir visą kitą likusią imuniciją, kuri reikalinga žvejybai.

Tekstas parengtas auguskaitydamas.lt komandos