Investavimo į naujas vasarines padangas privalumai

Atėjus šiltiems orams, laikas pradėti galvoti apie vasarines padangas. Nors gali būti viliojanti mintis pirkti naudotas padangas, kad sutaupytumėte kelesdešimt eurų, investicija į naujas padangas visada yra geresnis pasirinkimas. Šiame staipsnyje pateiksime tris priežastis, kodėl vasarinės padangos turi būti perkamos visiškai naujos, o ne naudotos.

Saugumas svarbiausia

Kai kalbama apie jūsų automobilį, saugumas visada turėtų būti pirmoje vietoje. Naudotos padangos gali būti pavojingos, nes jos gali neužtikrinti tokio pat sukibimo kaip naujos padangos. Dėl protektorių amžiaus jos gali greičiau susidėvėti. Be to, kai padanga intensyviai naudojama kelerius metus, ar daugiau, jos šoninės sienelės laikui gali suprastėti ir tapti labiau linkusi į išorinius pažeidimus. Naujesnės padangos išsprendžia visas šias problemas, todėl galite būti ramūs, kad jūsų automobilis kelyje yra saugus naudoti ir nekelia pavojaus.

Geresnės eksploatacinės savybės

Dar viena svarbi priežastis, kodėl verta investuoti į naujas vasarines padangas, yra geresnės eksploatacinės savybės. Naujesnės technologijos leido pagerinti traukos kontrolę ir stabdymo galimybes, o tai reiškia geresnį valdymą ir didesnį degalų naudojimo efektyvumą. Taip pat pastebėsite, kad naujesnės padangos paprastai sukimba geriau nei senesnės, kai važiuojama šlapia kelio danga arba slidžiu paviršiumi, pavyzdžiui, sniegu ar ledu.

Ilgalaikis išlaidų taupymas

Gali kilti pagunda rinktis naudotas  padangas, nes iš pradžių jos yra pigesnės, tačiau nepamirškite, kad jas reikės keisti anksčiau nei investavus į naujų padangų komplektą. Tai reiškia, kad ilgainiui išleisite daugiau pinigų, nes jas teks keisti kas kelerius metus, o ne kas penkerius ar šešerius metus, kaip naudojant naujas padangas. Be to, jei perkate kokybiškų prekių ženklų, pavyzdžiui, „Nokian Tyres” arba „Pirelli”, padangas, šioms padangoms suteikiama garantija, kuri gali padėti sutaupyti dar daugiau pinigų. Tai yra ypač svarbu,  jei atsitiktų kas nors nenumatyto, pavyzdžiui, dėl gamybos defekto pradurtų padangą arba ji sprogtų.

Trumpas straipsnio reziumė:

Investicija į kokybiškas naujas vasarines padangas jūsų automobiliui visada yra geriausias pasirinkimas dėl geresnių eksploatacinių savybių ir papildomų saugumo privalumų, palyginti su naudotomis padangomis. Neverta taupyti saugumo sąskaita.

Jeigu jau vistiek nusprendėte pirkti dėvėtas padangas, pirkite ne iš skelbimų, o patikimų (geriausiai pažįstamų žmonių). Kadangi kitu atveju galite likti apgauti. Ne veltui yra sakoma – skūpus moka du kartus.