Ką svarbu apgalvoti įrengiant miegamąjį?

Miegamasis neabejotinai yra viena svarbiausių namų erdvių, todėl jo įrengimui vertėtų skirti ypatingą dėmesį. Jei dvejojate, kokie miegamojo akcentai yra patys svarbiausi, jums gali padėti apsispręsti keli žemiau pateikti patarimai.

Per daug neapkraukite aplinkos

Miegamasis neturėtų būti pernelyg apkrautas. Šioje namų erdvėje vertėtų palikti tik pačius svarbiausius baldus, tokius kaip lova, spintelė ir sieninė spinta. Taip pat miegamajame nereikėtų laikyti televizoriaus, kompiuterio ir kitų įrenginių, kurie gali sutrikdyti jūsų miegą. Niekam ne paslaptis, kad miegui ypač kenkia mėlyną šviesą skleidžiantys įrenginiai, todėl juos geriausia laikyti kituose kambariuose. Miegamasis turėtų tapti jūsų poilsio oaze.  

Interjero akcentai

Jei norite pagyvinti miegamąjį, galite pasirinkti tam tikrus šio kambario akcentus, tokius kaip dekoratyvinės pagalvėlės, prabangios lovatiesės, ir t.t. Taip pat nereikėtų gailėti pinigų ir kokybiškoms užuolaidoms, kurių audinys gali būti panašus į dekoratyvinių pagalvėlių ar lovatiesės (jei siūsite užuolaidas, iš to paties audinio taip pat galite pasiūti ir pagalvėlių užvalkalus).

Ar miegamajame galima laikyti kambarines gėles?

Nors gana dažnai manoma, kad miegamajame jokiu būdu negalima laikyti kambarinių augalų, tačiau tai – ne visai tiesa. Tam tikri kambariniai augalai, pavyzdžiui, pelargonijos, valo patalpos orą ir gali užtikrinti dar geresnę miego kokybę. Jei norite miegamąjį pagyvinti tam tikrais kambariniais augalais, pirmiausia vertėtų pasidomėti, ar jie neturės neigiamo poveikio jūsų miego kokybei.