Klaidos, kurių reikėtų vengti nagus lakuojant nagų laku

Neturint daug patirties manikiūre, galima pridaryti labai daug nereikalingų klaidų, dėl kurių pats manikiūras neatrodys labai gražiai ir jis gali laikyti ne taip ilgai, kaip norėtųsi. Ir visam tam įtakos gali turėti ne vien tik nagų lakai. Tokių priežasčių yra tikrai ne viena ir ne dvi, tad šiame straipsnyje išrinkome kelias pagrindines, kurios kartojasi dažniausiai, todėl tikrai verta su jomis susipažinti, kad ateityje galėtumėte jų išvengti.

Priemones reikėtų rinktis atsakingai

Kuomet nagai dar yra tik tvarkomi, net šiame žingsnyje galima padaryti klaidų. Kad jų galėtumėte išvengti, nagų priežiūros priemonės turėtų būti atrinktos pagal paskirtį ir naudojamos tik toms vietoms, kurioms priklauso. Jeigu bandysite su vienu įrankiu sutvarkyti visus nagus, tai yra pašalinti odeles, trumpinti nagus ir panašiai, galima pasidaryti daugiau bėdos, nei kad naudos. Jeigu nelabai žinote, kokios priemonės turėtų būti naudojamos, tada geriau pasidomėkite ir iš pat pirmo karto nusipirkite tokias, kokių tikrai reikia.

Nagų lako reikėtų naudoti su saiku

Kai kurios moterys gali įsivaizduoti, kad kuo bus storesnis nagų lako sluoksnis, tuo jis laikysis ilgiau. Tačiau viskas veikia atvirkščiai. Jeigu jis bus pernelyg storas, visas manikiūras susigadins vos per kelias dienas. Jeigu nagus lakuojatės namuose, tuomet lako sluoksniai turėtų būti tik du ir tai labai ploni, kad galėtų tinkamai sulipti su nagu ir tarpusavyje. Taip bus galima užtikrinti jo ilgaamžiškumą ir bent jau kuriam laikui tikrai galėsite pamiršti apie šią procedūrą.

Apsauginis sluoksnis – labai svarbu

Lakuoti laką ant neparuošto nago yra dar viena grubi klaida, kuri pasitaiko labai dažnai. Taip automatiškai trumpinamas nagų lako laikas, tad jis nukrenta ar nusitrina žymiai greičiau. Be to apsauginis sluoksnis veikia kaip apsauga nuo išorinių veiksnių, kurie gali daryti neigiamą įtaką, tiek pačiam nagui, tiek ir lakui.

Pabaiga labai svarbi

Kai nagų lakas yra užtepamas ir išdžiovinamas, nereikėtų galvoti, kad tai yra pabaiga. Norint tikrai pagal taisykles atlikti pilnai visą manikiūrą, po nagų lako padengimo rankas ir nagus reikia pamaitinti specialiais geliais ar kremais, kurie teigiamai veiktų odą, ją nuramintų, duotų naudingų medžiagų ir panašiai. Tad šio veiksmo nereikėtų pamiršti.