Kodėl verta rinktis dantų balinimo procedūrą lazeriu?

Jeigu pradedate galvoti apie dantų balinimą, tikriausiai galite susidurti su įvairias variantais, kurių yra pakankamai daug. Tad iš tokios gausybės pasirinkimų gali būti sunku pasirinkti patį geriausią variantą. Vienas iš dažnesnių pasirinkimų yra dantų balinimas lazeriu. Kodėl šis būdas yra pasirenkamas norime papasakoti šiame straipsnyje.

Kokio rezultato galima tikėtis po dantų balinimo lazeriu?

Nors dantų balinimas lazeriu yra atliekamas kiekvienam klientui vienodai, nes yra tam tikri veiksmai, kuriuos privaloma atlikti, tačiau rezultatas kiekvienam gali būti individualus. Ir tai priklauso nuo labai daug faktorių:

  • Kokia yra jūsų natūrali dantų spalva. Jeigu dantys yra labiau linkę į geltonumą, tuomet efektas bus mažesnis, negu tiems, kieno dantys natūraliai yra baltesni.
  • Kokios yra dėmės. Nuo tam tikrų produktų ar geriamų gėrimų ilgainiui gali atsirasti dėmių ant dantų, todėl balinant dantis galima sulaukti skirtingų rezultatų.
  • Netgi nuo amžiaus gali priklausyti, koks bus galutinis rezultatas.

Ar dantų balinimas lazeriu yra saugi procedūra?

Tam tikrai daliai žmonių tokia procedūra atrodo pavojinga, nes taip bijo pažeisti dantis. Tačiau galima užtikrinti, kad tokia procedūra yra visiškai saugi ir netgi praėjus tam tikram laikui jokių neigiamų pokyčių nėra matoma. Po dantų balinimo gali būti jaučiamas šioks toks jautrumas, tačiau jis yra labai nežymus, todėl didelio diskomforto neturėtų kelti. Tačiau netgi tokiam pojūčiui yra tam tikros priemonės, kad jo net nereikėtų justi. Tokia procedūra turi būti atliekama tik sveikiems dantims, todėl jei matomi tam tikri pažeidimai, jos atlikti nebus galimybės, kol problema nebus pašalinta. Tad kai jie yra balinami, galite būti tikri, kad jūsų dantys yra sveiki.

Dantų balinimo procedūra yra visai nesudėtinga

Pirmiausia verta paminėti tai, kad dantų balinimo procedūra lazeriu gali būti paskirta kiekvienam individualiai nuo gaunamų rezultatų, tačiau visiems ši procedūra yra vienoda. Kai jau yra įsitikinama, kad dantys yra tinkami atlikti balinimo procedūrai, tuomet pirmiausia reikia atlikti apsauginius veiksmus, kad nebūtų pažeistos dantenos, tad ant jų yra tepamas specialus kremas, kuris neleidžia daryti neigiamo poveikio. Vėliau ant pačių dantų yra tepama balinamoji medžiaga ir taip lazerio pagalba dantys po truputį yra balinami. Visos procedūros trukmė nėra ilga, tad kiekvienas gali skirti tam laiko, kad šypsena būtų sutvarkyta.