Medinės pirties krosnelės – privalumai

Medinės pirties krosnelės


Šioje produktų klasėje rasite visų pasaulyje gerai žinomų pirties krosnelių gamintojus ir modelius, taip pat mažiau žinomus, bet ne prastesnius gamintojus.


Tikriausiai kiekvienas mėgsta mėgautis pirties teikiamais malonumais. tai išskirtinis būdas pramogauti, leisti laiką su artimaisiais ir brangiais žmonėmis. pirties subkultūra tarp žmonių įsitvirtino jau seniai. jau seniai pirtis tapo laikoma unikalia vieta ir ritualu. Nepaisant to, kad dabar maudymosi pirtyje ritualas pamirštas, pirties patrauklumas neišnyko ir ji vis tiek vertinama dėl savo galingo poveikio žmogaus organizmui. ji leidžia atsipalaiduoti ir išvalyti kūną. pirmosios pirtys buvo pastatytos suomijoje, kad palaikytų šilumą bekraujėmis žiemiškomis dienomis. dabar dauguma didžiųjų pirčių įrangos gamintojų yra suomiai. įdomu tai, kad suomijoje pirčių yra daugiau nei automobilių.

medine pirtis

Pirtys ne tik suteikia šilumą, bet ir gydo žmogaus organizmą. prakaitavimas gerina kepenų ir inkstų veiklą. pirtis taip pat naudinga ir odai, nes pašalina toksinus ir kenksmingas medžiagas. specialistai pataria pirtyje odą šveisti kavos tirščiais arba medumi, nes tada oda bus švelni, pamaitinta ir nušveista. maudymasis pirtyje stiprina imuninę sistemą, gydo viršutinio kvėpavimo ligas, mažina skausmą ir mažina cholesterolio kiekį kraujyje. turintiems kraujotakos problemų rekomenduojama ir leidžiama maudytis pirtyje.

Tačiau labai svarbu suprasti, kad naudotis pirtimi pavojinga, jei vartojate alkoholį, sergate uždegiminėmis ligomis, esate išsekęs ar nėščias. taip pat labai naudinga dabar nekankinti savęs per ilgai būnant šilumoje (apie 10-15 min.), o išėjus iš karštos patalpos nueiti į vėsią vietą ir nusiprausti su stikline vandens.

Taigi, pirtis jums tikrai tinka visais atžvilgiais, tad kaip nuspręsti, kokio tipo pirtį turėti? iš pradžių reikia suprasti, kad pirtys skirstomos į kategorijas pagal dujų rūšį: kūrenamos malkomis ir elektra. renkantis pirties asortimentą reikia turėti omenyje daugybę elementų: kokybę, akmenų kiekį ir kainos santykį.

Malkomis kūrenamos pirties krosnelės yra bene labiausiai susijusios su įprastine pirtimi. jos yra kokybiškas pageidavimas žmonėms, kurie nori turėti malkomis kūrenamą krosnelę, kuriems patinka medžio dūmų kvapas ir kurie mėgsta žiūrėti į židinio liepsnas. tačiau ištikimi pirties gerbėjai sako, kad puiki pirtis yra tik su malkomis kūrenama krosnele. vis dėlto malkomis kūrenamos krosnelės yra labai populiarios, jas sintetina šios pasaulyje žinomos korporacijos: „Helo”, „Harvia”, „Kota”, „Misa” ir daugelis kitų.