Kur pirkti papildu – parduotuvėje ar internetu?

Kur pirkti papildus – parduotuvėje ar internetu?

Propaguojant aktyvų gyvenimo būdą ir sveikatingumą, žmonės yra labiau suinteresuoti rūpintis savo sveikata. Tokiems žmonėms negaila finansų, kad investuoti į save, perkant kokybišką maistą, įsigyjant sporto klubo abonementą bei maisto papildus sveikatai. Kaip jau daugelis žino, maisto papildų būna įvairių: proteinas, kreatinas, vitaminai, aminorūgštys, testosterono skatintojai, riebalų degintojai, prieštreniruotiniai papildai ir daug kitų rūšių papildų). Šie produkta skirti papildyti mitybą įvairiomis maistinėmis medžiagomis ar tiesiog gauti daugiau energijos, kad būtų daugiau jėgų treniruotėje. Papildų galima įsigyti internetu arba fizinės parduotuvėse. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kur pirkti papildus – parduotuvėje ar internetu?

maisto papildai

Kaip jau minėjome, papildus sportuojantiems galime pirkti fizinėse arba internetinėse parduotuvėse. Kad ir kuris variantas jums atrodo priimtinesnis, tai nekeičia fakto, kad abiejų tipų parduotuvėse vyrauja panašios maisto papildų rūšys ir firmos. Tačiau ne viskas yra identiška ir panašu. Štai kokie yra pagrindiniai fizinės ir internetinės papildų parduotuvės skirtumai:

  1. Pasiekiamumas. Fizinį parduotuvė, kuri prekiauja maisto papildais, dažniausiai būna įsikūrusi kokiame nors prekybos centre arba tiesiog nuomoja patalpas mieste. Kad ir kaip būtų gaila, bet dažniausiai reikalingas transportas tam, kad būtų galima nuvykti apsipirkti į tokią papildų parduotuvę. O transportas reiškia papildomas išlaidas ir laiką. Tuo tarpu perkant internetu, vos keliais pelės spragtelėjimais galime užsisakyti mus dominančius sporto papildus ir laukti, kol jie bus atsiųsti.
  2. Prekės gavimo laikas. Vienas iš fizinės sporto prekių parduotuvės privalumų yra tas, kad perkamos prekės jums atitenka nedelsiant po įsigijimo ir galime papildus tuoj pat vartoti. Tuo tarpu perkant internetu, tenka laukti 1-2 darbo dienas, kol prekė pasiekiame jūsų rankas.
  3. Informacija apie papildus. Apsiperkant fizinėje sporto papildų parduotuvėje, informaciją apie prekes galite gauti tik iš parduotuvės konsultanto, žinoma, jeigu jis turi tokių žinių. O jeigu perkate maisto papildus internetu, tuomet galite pasiskaityti išsamius produktų aprašymus, kuriuose nurodytas prekės aprašymas, poveikis, sudėtis, rekomenduojamas vartojimas, įspėjimai, skonių informacija ir kita reikalingiausia informacija. Joks parduotuvės konsultantas nesugebės mintinai išmokti tokių aprašymų, todėl daugiau informacijos apie perkamą papildą galite gauti būtent internete.

Apibendrinant, manome, kad kiekvienas pirkėjas, norintis įsigyti papildų, turėtų spręsti pagal savo turimas laiko, transporto sąnaudas, ar geriau pirkti papildus sportuojantiems internetu ar verčiau rinktis fizines parduotuves. Juk tai, kas tinka vienam, gali netikti kitam. Jeigu ieškote papildų sportuojantiems internetu, čia galite rasti viską, ko jums reikia.