Unikalios dovanos moterims

Dovanos moterims  – ką galima dovanoti?

Dažnai žmones klausia ką dovanoti moterims? Žmonai, močiutei, sesei, tetai ar mylimąjai draugei? Ką reiktų žinoti apie moteris, jog joms parinkti tobulą dovaną, kuri nebūtų nenaudojamas ar pamirštas daiktas, teiktų kokius nors prisiminimus ar emocijas. Dovanos moterims parinkti yra paprasta, kuomet vadovaujatės šiais principais:

Dovanos moterims pagal statusą

dovanos moterims

Tobuladovana.lt padės išsirinkti geriausią įdėją

  • Spa ir masažai. Reta moteris galėtų atsisakyti jai dovanojamo masažo. Tai yra unikali dovana, tinkama praktiškai bet kuriai moteriai. Tai yra ypač reikalingas dalykas, kuomet Jums ima atsibosti buities reikalai, rutina. Trumpas vizitas su nakvyne į vieną iš Lietuvoje esančių spa centrų gali pagyvinti santykius. Rekomenduojame išmėginti kuo daugiau įvairių procedūrų, atsipalaiduoti pirties zonojoje, pasiplaukioti. Tai yra įdealus variantas poroms.
  • Kosmetika. Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir elegantiškai, skaniai kvepėti. Tam tinka platus kosmetikos prekių asortimentas: Populiarūs įvairūs kvepalai, kūno dulksnos, kūno kremai, makiažo priemonės.
  • Valgio gaminimas – moterims, kurios yra virtuvės karalienės, kurios mėgsta gaminti ir taip nustebinti savo šeimos narius virtuvėje – kulinarijos kursai pas savo srities specialistus. Juk niekam nepakenkė pagilinti savo žinias, tiesa? O galbūt norite savo moterį kaip tik „išlaisvinti” ir nuo virtuvės suteikti atostogas?  Padovanokite patiekalų, ar skanėstų degustacija! Taip pat su valgiu susijusi idėja, nusipirkti valgio gaminimo kursus patiems, ir padaryti moteriai staigmeną. Juk moterys jautrūs sutvėrimai ir labai vertinantys artimųjų dėmesį.
  • Aktyvus laisvalaikis. Moterys kurios daug dėmesio skiria savo priežiūrai naudoja ne tik kosmetines priemones, tačiau ir rūpinasi kūno išvaizda. Šiuo atveju galite dovanai parinkti – šiaurietišką ėjimo techniką, pasiplaukiojimą, ar kitą su sportu susijusį dovanų čekį. Tai yra viena iš sveikatinimo priemonių.
  • Knygos. Įvairios knygos, romanai. Tokias knygas moterys ypač mėgsta skaityti tamsiuoju paros metu. Šiltas arbatos puodelis, ramybė ir gera knyga yra tobulas vakaras.

Patarimai

Dovanų čekiai yra tikras išsigelbėjimas ieškant puikios, geros dovanos. Tačiau prieš perkant rekomenduojame atlikti namų darbus, galbūt moteris kuriai renkate dovaną turi naują hobį, arba priešingai ieško naujo hobio leisti savo laisvalaikį? Vertinkime savo turimas moteris, jos daro mūsų pasaulį gražesniu.