Rankų darbo ar masinės gamybos auskarai?

Renkantis auskarus dažniausiai kyla klausimas – ar labiausiai patinka tokie, kurie yra rankų darbo, ar tokie, kurie yra kurti masinės gamybos metu. Žinoma, nuo to kinta ir kaina, ir tuo pačiu gaminio kokybė, galiausiai stilius ir net emocija, kuri yra perteikiama.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi rankų darbo gaminius, kurie jausmingesni ir kvepia jaukesnėmis emocijomis. Tokie yra ir rankų darbo auskarai. Tačiau ar tai tikrai yra geresnis pasirinkimas?

rankų darbo papuošalai juoda spalva su kaspinėliu

Kainos yra įvairios

Pradėjus ieškoti bet kokios gamybos auskarų pamatysite, kad kainos yra labai įvairios. masinės gamybos auskarai gali kainuoti tiek daug, tiek mažai. Lygiai taip pat ir rankų darbo gaminių kainos tikrai labai kinta. Tai lemia ir paties specialisto įsivertinimas, ir medžiagos, kurios naudojamos.

Tiesa, daugelis pastebi, kad rankų darbo auskarai dažniausiai kainuoja kiek brangiau. Tačiau tai yra normalu. Jie ir tarnauja kur kas ilgiau, tad mokėti daugiau verta, nes investicija visada atsiperka.

Lietuviai renkasi kokybę

Džiugu, kad lietuviai dažniausiai sutinka mokėti daugiau, tačiau rinktis tokius papuošalus, kurie yra kokybiškesni. Jie dažniausiai yra tuomet, aki gaminami rankomis, kai kiekvienas auskaras yra kuriamas su meile. Žinoma, ne ką mažiau svarbu, kad papuošalų gamyboje yra naudojamos geros kokybės medžiagos. Juk kai kurie vis dar komponuoja daug plastiko, kuris ne tik ne toks patvarus kaip kitos medžiagos, tačiau dažniausiai ir ne toks gražus.

Auskarai, kurie tarnauja daug metų

Galiausiai, renkantis papuošalus reikia žiūrėti – kiek laiko jie Jums tarnaus. Juk tai svarbu ne tik dėl savęs, tačiau ir ekologijos. Dažniausiai rankų darbo gaminiai tarnauja kur kas ilgiau, kadangi jie yra gaminami ekologiškiau.  Tuo tarpu pigi mada yra greita mada, kuri teršia gamtą ir dažniausiai mus erzina trumpu tarnavimo laiko tarpu.

Svarbiausia yra ne sekti madas, tačiau rinktis tokius papuošalus, kurie Jums labiausiai patinka, kurie atrodo gražiai ir tuo pačiu suteikia Jums daugiau pasitikėjimo savimi. Sakysite, kad auskarai neturi tokios galios? O mes manome, kad turi. Tik reikia ją išnaudoti.