Patikra prieš perkant automobilį

Patikima automobilio patikra prieš perkant

Šiandieną norime pasidalinti smarkiai populiarėjančia paslauga – tai automobilio patikra prieš perkant, kurią teikia PatikrintasAuto.lt . Jos metu teikiama visapusiška pagalba  pradedant nuo automobilio markės parinkimo, konsultacijos, iki apžiūros ir dokumentų suformavimo.

auto

Kaip vyksta automobilio pirkimo procesas?

  • Profesionalūs savo srities specialistai, su specialia įranga apžiūri kėbulo būklę, dažų sluoksnį, apžiūrima ar nėra nekokybiško remonto žymių, kuomet nesueina tarpai, skiriasi atspalviai ir kt.
  • Kiekvienam automobiliui yra atliekama pirminė kompiuterinė diagnostika, kurios metu yra pastebimus klaidos, tam tikri elektros gedimai, arba neveikiančios dalys.
  • Atliekamas bandomasis važiavimas, ypatingas dėmesys yra skiriamas varikliui ir pavarų dėžei, kadangi šie remontai gali kainuoti didelius pinigus. Tikriname bendra važiuoklės būklė, pasitaiko atveju, kuomet važiuoklėje yra itin daug minusų,  tuomet klientui lengviau įsivertinti remonto kaštus bendroje automobilio savikainoje.
  • Detaliai sutikriname dokumentus, pasitaiko atveju kuomet pardavėjai gudrauja ir įrašo daugiau galios (kw) ar automobilį pajaunina. Taip pat patikriname, ar išsirinktas automobilis nėra vogtas, ar neturi auto įvykių.

Kokia šios paslaugos nauda klientui?

  • Nereikia turėti daug patirties ir nusimanymo auto srityje, už jus pasirūpina profesionalai. Paprastam žmogui tai pastebėti yra gana sudėtinga, kadangi automobilius statistiškai lietuviai keičia po 4-5 metų. O kaip žinote, nenaudojamos žinios užsimiršta.
  • Sutaupomas laikas. Dažnu atveju yra užsakoma automobilio apžiūros paslauga nedalyvaujant klientui, šiuo atveju galite savo turimą laiką skirti mėgstamai veiklai, darbui, ar tiesiog laisvalaikiui.
  • Sutaupomi pinigai.  Nepastebėjus smulkių automobilio defektų, nenukentėsite labai smarkiai. Tačiau, jeigu praleisite stambius ir brangius defektus variklio ar kitame sudėtingesniame ir priežiūros reikalaujančiame mazge, – pasekmės gali būti skaudžios finansiškai.
  • Konstatuodami defektus, galime lengviau nusiderėti kainą, ypač kuomet randame niekur nefiksuotų defektų. Dažnai pasitaiko kuomet net pats automobilio sąvininkas nežino, jog yra vienas ar kitas defektas, ar artėjantis kapitalinis variklio remontas

Kaip pasirinkti paslaugos teikėją?

Pasirinkti reiktų pagal rekomendacijas, o jeigu jų nėra pagal atsiliepimus internete. Šiuo atveju patikrintasauto komanda dirba profesionaliai, turi begalęs teigiamų atsiliepimų uzdarbis.lt forume.

Taip pat griežtai patariame nesirinkti kątik iškeptų „automobilistų” kurie Jums vietoje gali praeiti su dažų storio matuoklių ir imituoti darbą siūlant pigią kainą. Turbūt sutiksite, jog nė vienas savo srities profesionalas negalės tikrinti auto po 20-30 eur. Pas gerus specialistus visada eilės, tai galioja tiek autoservise – tiek visur kitur.

https://auguskaitydamas.lt komanda