Automobilių supirkimas Kaune. Kaip parduoti už brangiai?

 

Taupomas laikas

Turbūt dauguma automobilius parduoda, kai šie tampa atsibodę, nereikalingi ar turintys per daug defektų, kuriuos pašalinti taptų per brangu, todėl neretai tokie automobiliai yra parduodami žemesne nei rinkos kaina. Populiari automobilių supirkimas paslauga, kur galite bet kokio stovio automobilį parduoti supirkėjams, taip sutaupydami laiko, o pats pardavimas įvyks greitai.

Parduoti automobilį galima ir per skelbimų portalus, tačiau reikia įdėti šiek tiek pastangų, norint parduoti greitai ir už norimą kainą.

Kokybiškos nuotraukos

Svarbu yra būsimam pirkėjui pateikti kokybiškas nuotraukas, nes potencialus pirkėjas pirmą įspūdį apie automobilį padaris būtent iš nuotraukų. Stenkitės nuotraukas daryti, kad nebūtų papildomų akį traukiančių objektų, nuotraukas stenkitės išlaikyti kokybiškas, nesusiliejusias. Fotografuokite tik parduodamą automobilį, kiti objektai prie automobilio blaško dėmesį.

Aprašymas

Nėra būtina aprašyti visą automobilio gyvenimo istoriją, bet pačius pagrindinius aspektus būsimam pirkėjui būtina paminėti. Stenkitės aprašyti 5-10 sakinių tekstą apie automobilio defektus, komplektaciją ir kitą naudingą informaciją. Stenkitės taupyti tiek savo, tiek pirkėjo laiką, venkite aprašymų tokių, kaip „Tvarkingas automobilis, sėdi ir važiuoji.“ Tokie tekstai visiškai nieko nepasako apie automobilį.

Pokalbis

Jeigu pirkėją sudominote su skelbimu, puiku, nes turbūt turite potencialų pirkėją, bet galutinis pardavimas dabar priklauso nuo jūsų gebėjimo bendrauti. Supraskime, kad naujam automobilio savininkui kils daug klausimų, nes jis visiškai nepažįsta automobilio, dėl to jis turi klausimų, stenkitės į visus klausimus kiek turite žinių atsakyti. Nemeluokite, neslėpkite defektų, tai yra neprofesionalu ir negarbinga, o tuo labiau už tai gresia įstatymais numatytos bausmės.

Automobilio aprodymas

Viso pardavimo metu automobilį stenkitės išlaikyti maksimaliai švarų, jeigu su automobilio kiekvieną dieną važinėjate, stenkitės jame neprišiukšlinti, nes gali bet kada atvykti jo apžiūrėti pirkėjai. Nepatingėkite nuplauti, kruopščiai išsiurbti automobilio, nes švarus ir gražus automobilis pritrauks daugiau simpatijų iš pirmo žvilgsnio.

Techninė būklė

Informuokite pirkėją apie defektus, nesvarbu jie maži ar dideli, tačiau pirkėjas turi teisę žinoti apie galimus defektus, o jūsų, kaip pardavėjo pareiga yra įspėti. Jeigu tai smulkūs defektai, žinoma juos galima sutvarkyti, matosi rūdys, jas galima uždažyti. Visi rimti defektai, kas kenkia eismo saugumui ir pačiam transporto priemonės naudojimui turi būti pranešami pirkėjui dar pokalbio metu.

Sėkmingas pardavimas

Natūralu, kad jeigu įdedate darbo į automobilio pardavimą, jį tikrai parduosite. Po pardavimo nenutraukite kontakto su pirkėju, bendromis jėgomis sutvarkykite pardavimo dokumentus. Po sandorio paskambinkite pasiteiraukite ar saugiai grįžo ar turi kokių papildomų klausimų. Tai neatneš jums papildomos naudos, nuoširdumas ir paprastumas atneša daug daugiau naudos.

Automobilių supirkimas Kaune naudingas būtent tiems, kurie nenori gaišti laiko plaunant, siurbiant, fotografuojant ir tuo labiau aprodant automobilį būsimiems pirkėjams. Ši paslauga nereikalauja daug darbo, tiesiog pasiūlote automobilį, sutariate laiką ir viskas – pardavimas.

https://auguskaitydamas.lt