Treniruotes namuose efektyvumas

Kodel verta rinktis treniruotes namuose?

Kardio treniruotės namuose yra itin patogus dalykas tiems žmonėms, kuriems nuolatos trūksta laiko, ar motyvacijos sportuoti. Ypač dauguma mėgsta ilgus pasivaikščiojimus gamtoje ar pajūryje, pasivažinėjimus dviračiu palydint saulę.  Gaila, tačiau, tenka pripažinti jog gyvenant mūsų klimato sąlygom, kuomet lietus, vėjas ar sniegas yra dažnas reikškinys, pasivaikčiojimai ir pabėgiojimai lauke gali būti nustumti į šalį, arba visiškai užmiršti. Ką tokiu atveju daryti? Sportuoti namuose naudojant treniruokliai namams . Šiuo atveju prastos oro sąlygos nebus problema, o savo nuolatinį progresą galėsite sekti išmaniųjų programėlių pagalba.

Treniruokliai namams

Patikim treniruokliai namams – Stepinfit.com parduotuvėje

Kodėl kardio treniruotės yra taip svarbu? Treniruokliai namams pagalba:

  • Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą
  • Sumažina streso lygį. Tai yra ypač aktualu, kuomet dirbame įtemptą fizinį darbą,  turime dideles atsakomybes, lengvas bėgimas bėgtakiu, ar minimas dviračiu puikiai atitraukia mintis nuo darbinių reikalų.
  • Padeda sureguliuoti svorį, numesti papildomus kilogramus. Ko pasekoje jaučiamės geriau, o apmažinę apimtis dar labiau pasitikime savimi.
  • Gerina ir lavina fizinę būklę bei išvertmę. Kuomet ilgi lipimai laiptais, ar pasivaikščiojimai nebeatima tiek energijos, Jaučiamės gyvibingesni ir dar labiau pasiruošę siekti savo tikslų ir ties jais koncentruotis.
  • Padidėja metabolizmas, arba kitaip vadinama medžiagų apykaita. Tai padeda mums greičiau deginti riebalus.
  • Gerina miegą. Turbūt daugelis pastebėjote, jog po ilgesnio pasivaikčiojimo ar pasivažinėjimo gamtoje, gryname ore miegame daug geriau. Tai labiausiai įtakoja fizinis krūvis, o ne grynas oras. Miegas yra vienas svarbiausių dalykų mūsų gyvenime, jis atsakingas už atsistatymą ir bendrą savijautą, bei energija. Galime lažintis, jog prastai miegoję, ar problemu su nemiga turintys žmonės sunkiau susikaupia. Kenčia jų produktyvumas.

Koks yra optimalus laikas, kurį galima skirti kardio treniruotei?

Kardio pratimai neturėtų trūkti ilgiau negu valanda laiko. Pats geriausias laikas kurį galėtumėte skirti yra 30-40 minučių. Tokiu atveju neapkraunate širdies darbo. Taip pat norime pabrėžti, ypač jeigu esate pradedantieji – per didelis kardio intensyvumas gali netgi pakenkti Jūsų sveikatai, tad persistengti neverta. Lygiai taip pat yra su treniruotės ilgiu, ilgesnis kardio, negarantuoja, jog sumažinsite apimtis, o priešingai – galite netgi nualinti organizmą, padarydami daugiau žalos, negu naudos. Kalbant apie išleidžiamų pinigų sumą, treniruokliai pigiau , negu mokėti kas mėnesį už sporto narystes.

Tekstą paruošė Auguskaitydamas kolektyvas